Biuro księgowe Stabiles – profesjonalna księgowość

Poszukujesz zaufanego biura rachunkowego, które wesprze Twoją firmę w codziennych działaniach? Stabiles to biuro księgowe zlokalizowane w Gdańsku, oferujące kompleksowe usługi z zakresu ubezpieczeń, księgowości oraz kadr i płac. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze możemy zagwarantować Ci specjalistyczną i profesjonalną pomoc świadczoną na najwyższym poziomie, którą dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Naszą ofertę dedykujemy zarówno osobom, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, jak i średnim i dużym firmom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty.

biuro księgowe - księgowość GdańskStabiles każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Proponowane usługi księgowe obejmują przede wszystkim pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstwa na samym początku jego działalności, w tym między innymi przygotowanie niezbędnej dokumentacji, którą każdy założyciel nowej firmy ma obowiązek dostarczyć do takich instytucji jak ZUS, KRS, CEIDG czy urzędu skarbowego. Oprócz tego w dostępnej ofercie znajdziesz także szeroką gamę ubezpieczeń indywidualnych i grupowych czy też profesjonalne doradztwo z zakresu kadr, płac oraz prawa pracy.

Obsługa księgowa Stabiles – profesjonalne usługi księgowe na terenie miasta Gdańsk

Klientom, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę z naszą firmą, oferujemy księgowość w Gdańsku, która obejmuje:

  • dostęp do panelu klienta, w którym znajdziesz informacje na temat swojej firmy, przygotowane raporty czy też szczegóły dotyczące płatności i należności,
  • prowadzenie ksiąg handlowych oraz księgowości dedykowanej osobom fizycznym,
  • dostęp do programu, który umożliwia wystawianie faktur,
  • czuwanie nad poprawnością wystawianych faktur oraz dokumentów,
  • tworzenie rocznych sprawozdań, w tym między innymi przygotowywanie formularzy CIT i PIT, oraz niezbędnej do prowadzenia działalności dokumentacji.

Obsługa księgowa każdego przedsiębiorstwa jest jednym z najważniejszych elementów jego pracy. Właśnie dlatego warto powierzyć ją zaufanej i doświadczonej firmie, takiej jak Stabiles – Gdańsk. Nasze biuro rachunkowe to szereg wykwalifikowanych pracowników, posiadających niezbędną wiedzę oraz lata praktyki, dzięki którym świadczone przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością oraz dokładnością. Z radością dostosujemy ofertę do wymagań Twojej firmy, przygotujemy niezbędne raporty oraz zajmiemy się wszelkimi innymi czynnościami, umożliwiającymi Twojemu przedsiębiorstwu niezakłóconą niczym działalność. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!