Stabiles – profesjonalny nadzór nad sytuacją finansową Twojej firmy!

Poszukujesz profesjonalnego biura rachunkowego, które sprawowałoby nadzór nad finansami Twojego przedsiębiorstwa? Zachęcamy do poznania szczegółów naszej firmy – Stabiles, w ofercie której znalazła się także mała księgowość dedykowana klientom z Gdańska. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby, prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i średnie i duże przedsiębiorstwa. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz nieustanne wsparcie z zakresu rachunkowości. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Stabiles – Gdańsk to firma, która od wielu lat czuwa nad finansami wielu klientów. Dzięki niezbędnej wiedzy, cennemu doświadczeniu oraz długoletniej obecności na rynku możemy zagwarantować Ci profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. Proponowana mała księgowość  to tylko jedna z wielu usług, które znajdziesz w naszej ofercie. Oprócz niej możesz skorzystać z naszego wsparcia z zakresu kadr, płac i prawa pracy czy też zdecydować się na zakup wybranego ubezpieczenia. Po więcej szczegółów udaj się do zakładki „Usługi”.

mała księgowość Gdańsk

Mała księgowość – Gdańsk i okolice

Oferowana mała księgowość dedykowana klientom z Gdańska i okolic to jedna z najczęściej wybieranych form gromadzenia informacji na temat sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Choć nie jest ona tak szczegółowa, jak ma to miejsce w przypadku jej pełnego odpowiednika, to okazuje się być doskonałym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw. Jej głównym zadaniem jest kontrola i właściwe obliczanie podatków na zasadach określonych przez polski system prawny, w tym także stosowne ustawy i rozporządzenia.

Mała księgowość może zostać podzielona na trzy rodzaje – kartę podatkową, księgę przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany. Pierwszy z nich jest najrzadziej spotykaną formą, ponieważ został zarezerwowany wyłącznie dla przedsiębiorców, którzy spełniają określone wymagania. Księga przychodów i rozchodów pozwala na dokładne obliczanie dochodów oraz wydatków poniesionych przez Twoją firmę oraz wysokości podatku, podczas gdy ryczałt umożliwia odprowadzanie podatku na podstawie przychodów. Masz jakiekolwiek pytania? Zapraszamy do kontaktu!