Finanse Twojej firmy w dobrych rękach!

Witaj na stronie biura rachunkowego Stabiles – miejsca, w którym zadbamy o finanse Twojej firmy. Wśród szerokiego wachlarza naszych usług znalazły się między innymi: mała księgowość dedykowana klientom z Warszawy, bogaty wybór ubezpieczeń indywidualnych i grupowych oraz wsparcie w czynnościach z zakresu kadr, płac oraz prawa pracy. Do dyspozycji oddajemy Ci wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, abyś był całkowicie zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Dzięki długoletniej działalności na rynku, zdobytej cennej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaproponować Ci kompleksowe działania idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Zarówno mała księgowość, jak i pozostałe usługi są realizowane rzetelnie, terminowo oraz z największą starannością. Zaufały nam już dziesiątki klientów, którzy powierzyli finanse swojego przedsiębiorstwa naszym profesjonalnym pracownikom. Wierzymy, że Stabiles (oddział Warszawa) spełni także Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

mała księgowość Warszawa

Mała księgowość – oferta dla klientów z Warszawy

Znajdująca się w naszej ofercie mała księgowość dedykowana klientom z Warszawy to szereg działań, które są obowiązkiem w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niej możemy zgromadzić najważniejsze informacje na temat Twoich finansów i na ich podstawie obliczać i kontrolować właściwe podatki. Tego typu księgowość jest polecana firmom, w których nie mamy do czynienia z bardzo dużą ilością transakcji pieniężnych. W naszym biurze rachunkowym masz możliwość skorzystania z jej trzech form.

Proponowana mała księgowość to przede wszystkim prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, w której, jak sama nazwa mówi, obliczamy dochody i wydatki Twojej firmy, a następnie należny podatek. Inną formą jest ryczałt ewidencjonowany, w którym wysokość podatku uzależniona jest od osiągniętych przez przedsiębiorstwo dochodów. Ostatnią z nich jest karta podatkowa, z której możliwość skorzystania posiada specjalnie wyselekcjonowana grupa właścicieli firm. Serdecznie zapraszamy do współpracy małe, średnie i duże przedsiębiorstwa!