Szczegółowa kontrola finansów Twojej firmy

Wybór zaufanego biura rachunkowego to jedna z najważniejszych decyzji, jaką podejmują właściciele przedsiębiorstw, w szczególności Ci, których interesuje pełna księgowość. Nasza firma Stabiles (Gdańsk) to miejsce, w którym z dokładnością i starannością zadbamy o finanse Twojej firmy, gwarantując Ci terminowość, rzetelność oraz całkowity profesjonalizm. W ciągu naszej długoletniej działalności na rynku udało nam się zyskać wielu zadowolonych klientów. Wierzymy, że i Ty będziesz całkowicie usatysfakcjonowany z naszej współpracy.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby kompleksowe usługi, które znajdziesz w naszej ofercie, były dostosowywane indywidualnie do sytuacji oraz potrzeb Twojej firmy. Proponowana pełna księgowość to jednak niejedyna pomoc, którą możesz uzyskać w naszym biurze rachunkowym. Polecamy również szeroki wachlarz różnorodnych ubezpieczeń oraz wsparcie z zakresu prawa pracy, kadr i płac. Poznaj szczegóły naszej oferty i wybierz rozwiązanie, które sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie!

pełna księgowość Gdańsk

Pełna księgowość dedykowana klientom z Gdańska

Dostępna w naszej ofercie pełna księgowość dedykowana klientom z Gdańska jest obowiązkowa dla osób fizycznych, spółek partnerskich oraz spółek cywilnych lub jawnych osób fizycznych, których dochód w poprzednim roku podatkowym przekroczył co najmniej 1200000 euro. Z uwagi na szczegółowość tego typu księgowości warto powierzyć ją zaufanemu biurowi rachunkowemu, takiemu jak Stabiles. Nasza firma gwarantuje dokładny nadzór nad każdą przeprowadzoną transakcją finansową oraz właściwą ewidencję majątku.

Pełna księgowość to jednak nie tylko nadzór nad przepływem gotówki w Twojej firmie. W jej zakresie oferujemy także starannie przygotowane sprawozdania finansowe, kontrolę terminowej realizacji faktur oraz prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników. Nad wszystkim czuwają doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, będący ekspertami w swojej dziedzinie. Masz pytania odnośnie naszej oferty? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zadbaj o finanse swojej firmy z biurem rachunkowym Stabiles, zapraszamy!