Profesjonalna pomoc w kontroli przychodów i wydatków firmy

Poszukujesz zaufanego biura rachunkowego, któremu mógłbyś powierzyć kontrolę nad ewidencją finansów własnej firmy? W Stabiles (Gdańsk) z radością podejmiemy się tego działania. W naszej ofercie znajdziesz między innymi KPIR. Jest to forma ewidencji księgowej, pozwalająca na bieżącą i dokładną kontrolę dochodów Twojego przedsiębiorstwa oraz wydatków poniesionych w ramach jego działalności. Poznaj szczegóły naszej oferty i zaufaj profesjonalnym doradcom firmy Stabiles!

W celu zapewnienia Ci całkowitej satysfakcji ze świadczonych przez nas usług, Stabiles posiada polisę OC dedykowaną księgowym. Dzięki niej zarówno Twoja firma, jak i nasi pracownicy są zabezpieczeni w przypadku jakichkolwiek pomyłek. Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych dla klientów z Gdańska polecamy w szczególności osobom fizycznym, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom partnerskim, cywilnym oraz jawnym. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług oraz łatwy kontakt z naszymi doradcami.

KPIR - usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Gdańsk

Usługi rachunkowe KPIR w mieście Gdańsk – prowadzenie ksiąg rachunkowych

Prowadzenie ksiąg rachunkowych, które znajdziesz w bogatej ofercie biura rachunkowego Stabiles, to kompleksowa usługa, obejmująca szereg różnorodnych czynności. Wśród nich możemy przede wszystkim wyróżnić prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, w której w porządku chronologicznym zostają zapisane wszelkie wydatki oraz dochody Twojego przedsiębiorstwa. Pragniemy przypomnieć, że prowadzenie ewidencji księgowej jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, bez względu na rodzaj i wielkość działalności.

Oferowane usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych  obejmuje takie czynności jak: regularną inwentaryzację oraz wycenę aktywów i pasywów przedsiębiorstwa, tworzenie odpowiednich sprawozdań o charakterze finansowym, kolekcjonowanie i przechowywanie dokumentacji czy też pomoc z zakresu deklaracji podatkowych. Nad wszystkim czuwają nasi doświadczeni pracownicy, posiadający certyfikat księgowego. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.